Půjčka díky bezúročnému období kreditky

Víte, jak získat půjčku zdarma a bez problémů díky bezúročnému období kreditních karet? Jak na to a na co si dát pozor?

Jednou z možností na perfektní půjčku zdarma, o které se moc mezi lidmi neví, je půjčka při využití kreditní karty. Navíc je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak získat peníze na konkrétní účel, když si chceme něco koupit. Nemusí se nic schvalovat ani o nic žádat. Samozřejmě podmínkou je, že už kreditku máte aktivní. Půjčka to ale není vhodná pro všechny, je pro ty s pevnou vůlí, kteří dokážou udržet sebedisciplínu a včas dorovnají vyčerpané peněžní prostředky.

Za vše může bezúročné období

Kreditní karty fungují tak, že i když nemáte na svém účtu peníze, tak na kartu můžete nakupovat do výše předem schváleného limitu, který si stanoví banka, nebo vydavatel kreditky při zřizování. Nakupujete tedy za cizí půjčené peníze, ne za své, proto se jedná o půjčku. Jednou za měsíc dostanete výpis, na kterém je uvedeno co vše, kde a za kolik jste nakoupili a zaplatili a do kdy musíte dluh dorovnat, nebo alespoň zaslat minimální splátku. Do tohoto termínu je půjčka bezúročná, takže je na vás, jestli ji splatíte celou, nebo po tomto datu přejdete na splátkování dluhu, které je však již docela slušně úročeno. Toto období je maximálně kolem 55 až 60 dnů, podle typu karty. Je to vlastně počet dní od nákupu, nebo transakce kartou do termínu splacení.

Půjčka zdarma každý měsíc i 100 000 Kč

Takže pokud budete schopni tento nejzažší termín pro připsání platby dodržovat, můžete tak dle libosti využívat krátkodobou půjčku zdarma. Výhodou oproti rychlým půjčkám do výplaty, mikropůjčkám a sms půjčkám je, že ji zdarma máte každý měsíc a až do výše svého limitu, tedy klidně desítky i přes 100 000 Kč. To závisí na vaší bonitě.

Kreditka ušetří i vydělá

Další obrovskou výhodou je pak využití bonusových karet, které vás například odměňují za každou uskutečněnou transakci. Některé vrací například 2 procenta z každé transakce či nákupu zpět. Takže za každý nákup získáte 2 procenta zpátky. Představte si kolik takhle ušetříte, nebo vyděláte, když budete kartou platit vše co je možné a za období několika let. To už můžou být tisíce korun, které máte jako bonus, jen proto, že se chováte finančně chytře.

13.12.2017