První půjčka zdarma na měsíc

Obrovským hitem na poli půjček se stala populární akce na první půjčku zdarma, kterou nabízí vybraní poskytovatelé mikropůjček do výplaty.

Všichni to známe, do výplaty daleko v peněžence prázdno. Každý už se do takové situace jistě dostal, ale co s tím, kde sehnat narychlo peníze? Řešením může být krátkodobá rychlá půjčka, kterou vyřídíte jednoduše online, a peníze můžete dostat ještě tentýž den. Nemusíte řešit ručitele a peníze můžete použít na cokoliv budete potřebovat.

První půjčka pro nové klienty 100% ZDARMA

Nebankovní poskytovatelé rychlých půjček přichází s nabídkou na vyřízení první půjčky zcela zdarma. Pokud si u dané společnosti požádáte o půjčku poprvé a splatíte ji v řádném termínu, nebudete platit žádné poplatky ani úroky. Zkrátka vrátíte tu samou částku, kterou jste si půjčili. Navíc se tímto k ničemu nezavazujete a nemusíte si půjčovat opakovaně u stejné společnosti. Výhodou je bleskové vyřízení a okamžitý převod peněz po schválení půjčky na váš účet. Zásadní nevýhodou je doba splatnosti, která je u těchto půjček standardně nastavena na maximálně 30 dnů. U první půjčky se hodnota pohybuje nejčastěji mezi 5.000 až 8.000 korun.

Jak vyřídíte půjčku zdarma?

Pro získání takové půjčky je třeba vyplnit online registraci na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte osobní údaje a další informace. K vyřízení půjčky musíte doložit kopii občanské průkazu a někdy i další doklad totožnosti, v závislosti na konkrétních požadavcích dané společnosti. K ověření bankovního účtu je některými společnostmi vyžadována verifikační platba, zasláním symbolické 1 koruny z vašeho účtu. Transakce slouží k prověření vaší totožností jako majitele účtu a měla by vyloučit převedení peněz na cizí účet nebo osobu.

Podmínky pro získání půjčky

Je několik podmínek, které musíte splnit proto, aby jste půjčku zdarma získali. Především je to věk minimálně 18 let, české občanství a trvalý pobyt v České republice. Další podmínkou je vlastnictví bankovního účtu a mobilního telefonu. Poslední důležitou podmínkou je bezdlužnost, nesmíte být veden u jiné společnosti jako dlužník a musíte mít dostatečný a pravidelný příjem na pokrytí splátek půjčky.

Zpracování žádosti

Po odeslání vyplněné registrace a dodání všech požadovaných dokumentů bude žádost zpracována co nejrychleji. V případě nesrovnalostí se čas může prodloužit. Po schválení budete ihned kontaktování telefonicky, smskou nebo e-mailem a peníze dostanete na svůj účet, mnohdy i do 15 minut v případě, že máte účet v některé z bank, se kterými daná společnost spolupracuje.

Do kdy musí být půjčka zaplacena

Délku půjčky si zvolíte sami při vyplnění žádosti o půjčku, maximálně však 30 dnů. Tak aby platilo, že bude první půjčka zdarma, musí být zaplacena jednorázově nejpozději v den splatnosti. Půjčku můžete splatit i předčasně, v takovém případě je dobré se seznámit s všeobecnými obchodními podmínkami dané společnosti. Dobu splatnosti je také možné prodloužit o několik dnů až týdnů, za poplatek dle ceníku.

13.12.2017