Rychlá půjčka ihned zasílá peníze na účet

Potřebujete peníze okamžitě? Řešení nabízí rychlá půjčka ihned na účet, která okamžitě zajistí požadovanou částku na váš účet a to nonstop, 24 hodin denně i o víkendu.

Malá krátkodobá půjčka do 20 000 Kč

Tuto rychlost však nabízí jen krátkodobé půjčky, zvané mikropůjčky. Ty jsou určeny jen jako rychlá výpomoc, pokud dojdou peníze a objev se něco co nepočká do výplaty. K tomu je přizpůsobená také výše půjčky a splatnost. Tento typ půjčky začíná od 100 Kč a končí na 20 000 až 30 000 Kč. Také je rozdíl v tom, jestli si půjčujete poprvé, pak platí omezení do 10 000 Kč, s každou další půjčkou se částka zvedá. Tedy pokud řádně splatíte aktuální půjčku. Co se týče splatnosti, tak ta je jednorázová a reflektuje výplatní měsíční cyklus. Splatnost je tedy od několika dní, do jednoho měsíce. Existují však společnosti, které splatnost posunuly až na 45 až 60 dní. Na trhu existují rozdíly a kdo hledá, najde si svou půjčku na internetu za pár minut. Jako jaždá půjčka, i tato má své výhody a nevýhody. Na jedné stranš stojí rychlost a dostupnost, na straně druhé malá částka a poplatky.

Jak to funguje?

Vše je jednoduché a rychlé. V prvním kroku je třeba vyplnit žádost o půjčku, která je ihned automaticky posouzena. Různí poskytovatelé mohou prověřovat rozdílné věci, ale někteří kontrolují registry či zjišťují výši příjmu. Ale i tak je půjčka poměrně slušně dostupná. Po schválení jsou peníze ihned zaslány na váš bankovní účet.

Maximání rychlost převodu ihned na účet

Půjčka je zaslána ihned na účet a to adekvátně s ohledem na banku, kterou máte, aby to bylo rychlejší. Půjčkaři mají účty ve všech hlavních bankách, tak vyberou stejnou jako máte vy. Nejde tak o mezibankovní převod, ale vnitronbankovní, který je otázkou minut.

První půjčka zdarma hýbe trhem

Zajímavou novinkou, kterou připravili poskytovatelé těchto rychlých půjček je první půjčka zdarma. Žádáte poprvé o rychlou půjčku před výplatou? Pak ji u některých společností budete mít zdarma. Stačí ji včas vrátit a nemusíte nic přeplácet. Proč to tak je? Je to marketing, který má za cíl přilákat nové zákazníky, kteří si pak vezmou další půjčku, která již zdarma není.

13.12.2017