Rychlá půjčka může ihned přinést peníze na účet

Rychlá půjčka ihned zasílá peníze na účet

Potřebujete peníze okamžitě? Řešení nabízí rychlá půjčka ihned na účet, která okamžitě zajistí požadovanou částku na váš účet a to nonstop, 24 hodin denně i o víkendu.

Malá krátkodobá půjčka do 20 000 Kč

Tuto rychlost však nabízí jen krátkodobé půjčky, zvané mikropůjčky. Ty jsou určeny jen jako rychlá výpomoc, pokud dojdou peníze a objev se něco co nepočká do výplaty. K tomu je přizpůsobená také výše půjčky a splatnost. Tento typ půjčky začíná od 100 Kč a končí na 20 000 až 30 000 Kč. Také je rozdíl v tom, jestli si půjčujete poprvé, pak platí omezení do 10 000 Kč, s každou další půjčkou se částka zvedá. Tedy pokud řádně splatíte aktuální půjčku. Co se týče splatnosti, tak ta je jednorázová a reflektuje výplatní měsíční cyklus. Splatnost je tedy od několika dní, do jednoho měsíce. Existují však společnosti, které splatnost posunuly až na 45 až 60 dní. Na trhu existují rozdíly a kdo hledá, najde si svou půjčku na internetu za pár minut. Jako jaždá půjčka, i tato má své výhody a nevýhody. Na jedné stranš stojí rychlost a dostupnost, na straně druhé malá částka a poplatky.

Jak to funguje?

Vše je jednoduché a rychlé. V prvním kroku je třeba vyplnit žádost o půjčku, která je ihned automaticky posouzena. Různí poskytovatelé mohou prověřovat rozdílné věci, ale někteří kontrolují registry či zjišťují výši příjmu. Ale i tak je půjčka poměrně slušně dostupná. Po schválení jsou peníze ihned zaslány na váš bankovní účet.

Maximání rychlost převodu ihned na účet

Půjčka je zaslána ihned na účet a to adekvátně s ohledem na banku, kterou máte, aby to bylo rychlejší. Půjčkaři mají účty ve všech hlavních bankách, tak vyberou stejnou jako máte vy. Nejde tak o mezibankovní převod, ale vnitronbankovní, který je otázkou minut.

První půjčka zdarma hýbe trhem

Zajímavou novinkou, kterou připravili poskytovatelé těchto rychlých půjček je první půjčka zdarma. Žádáte poprvé o rychlou půjčku před výplatou? Pak ji u některých společností budete mít zdarma. Stačí ji včas vrátit a nemusíte nic přeplácet. Proč to tak je? Je to marketing, který má za cíl přilákat nové zákazníky, kteří si pak vezmou další půjčku, která již zdarma není.

13.12.2017