Půjčkové agregátory mohou být užitečné

Využití půjčkových agregátorů může být užitečným nástojem k nalezení optimální půjčky na kterou dosáhnete. Ušetříte čas, nervy i poplatky.

Novou službou v oblasti online sjednávání půjček přinesly na náš trh takzvané půjčkové agregátory. O co se jedná? To jak funguje klasická žádost o půjčku si asi umí každá představit. Najdete si vhodnou společnost, kde vám půjčka vyhovuje. Vyplníte formulář, žádost pak posoudí poskytovatel a buď půjčku schválí, nebo zamítne.

U agregátora taky vyplníte žádost, ale ne pro konkrétně zvoleného poskytovatele. Zadáte kolik si chcete půjčit a na jak dlouhou splatnost + vaše nacionále, příjmy atd, tak jako u běžné žádosti. Algoritmický systém pak vyhodnotí vaše šance na půjčku a doporučí vám vhodné společnosti, kde je vaše šance na schválení nejvyšší. V tak ušetříte mnoho času vyplňováním desítek formulářu a ušetříte si zklamání z neschválené půjčky. Dostanete hotovou nabídku konkrétní splečnosti a pokud se vám bude líbit, je cesta k penězům už velmi snadná.

Lepší půjčka

Další výhodou je skutečnost, že můžete získat lepší půjčku než jste čekali a také u společnosti, o které třeba ani nevíte, že na trhu působí.

Půjčka bez registru i doložení příjmu

Zastou pení společností v těchto systémech je poměrně bohaté. Šanci na půjčku je tak pro každého i pro ty, kteří mají záznam v registru a hledají půjčku s komplikacemi. Registry nemusí znamenat, že nebude půjčka schválena, žádost se posoudí individuálně a přihlíží se k okolnostem a závažnosti zápisu v registru. Podobně je tomu s nepravidelným, či problematickým příjmem. I pro lidi s tímto příjmem je zde šance na scvhválení, ale není to všelék pro každého. Vždy bude posuzována schopnost, s jakou lze půjčku splatit. Ta je rozhodující.

Malé i velké půjčky

Agregátory zpracovávájí žádosti o malé půjčky do 20 000 Kč do výpaty, ale také větší půjčky desítek až stovek tisíc korun.

13.12.2017